Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Jaunā māksliniece no ASV izveidojusi 8000 NFT gleznu kolekciju ar zobenvaļiem un mazāk nekā diennaktī nopelnījusi vairāk nekā $1 miljonu

Jaunā māksliniece no ASV izveidojusi 8000 NFT gleznu kolekciju ar zobenvaļiem un mazāk nekā diennaktī nopelnījusi vairāk nekā $1 miljonu.

14 gadus vecā Ebigeila no bērnības aizraujas ar zīmēšanu, bet viņas 25 gadus vecais brālis Ādams nodarbojas ar treidingu. Tieši viņš paskaidroja pusaudzei, kā darbojas NFT tehnoloģija un piedāvāja izveidot kopīgu projektu.

Ebigeila nolēma uzzīmēt zobenvali pēc tam, kad ieraudzīja viņu pilsētas okeānā. Atsevišķi viņa izdomāja 167 rotas: brilles, cepures, kažokus un citus aksewsuārus. Lielāko daļu zīmējumu māksliniece izveidoja uz iPhone 8.

Tad brālis un māsa pievērsās izstrādātājam, kurš izveidoja skriptu, lai kompilētu baltus ar rotājumiem. Galu galā viņiem bija gandrīz 8000 unikālu attēlu.

Sākotnēji darbi tika ielādēti decentralizētajā Arweave krātuvē. Tas izmaksāja aptuveni 5300 dolārus.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!