Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Eiropas Centrālā banka (ECB) regulēs kriptovalūtas kā elektroniskos maksājumus

Eiropas Centrālā banka (ECB) ir ieslēgusi kriptovalūtas un steiblkoinus jaunā paplašinātā elektronisko maksājumu regulēšanas normatīvu bāzē. ECB preses relīzē ziņo par elektronisko maksājumu uzraudzības sistēmas maiņu.

Tas teikts ECB preses relīzē: https://www.ecb.europa.eu/press/pr/date/2021/html/ecb.pr211122~381857cdfe.en.html

Elektronisko maksājumu instrumentu, shēmu un mehānismu (PISA) uzraudzības noteikumu kopa ir mērķēta uz uzņēmumiem, kuri nodrošina elektroniskās naudas un maksājumu karšu pārvedumu apkalpošanu, kā arī citus elektronisko maksājumu sektora aspektus. Saskaņā ar PISA noteikumiem tiks regulēti arī maksājumi kriptovalūtās un steiblkoinos.

“PISA būs jāaptver ar kriptoaktīviem saistītie pakalpojumi, piemēram, kriptoaktīvu pieņemšana ar tirgotājiem kartes maksājumu shēmā vai iespēja sūtīt, saņemt vai apmaksāt kriptoaktīvus caur elektronisko naudas maku.”

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!