Thu. Aug 11th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielbritānijas finanšu uzraudzības pārvalde (FCA) izdevusi maksājumu kompānijai Crypterium licenci kriptovalūtas pakalpojumu sniegšanai valsts teritorijā

Lielbritānijas finanšu uzraudzības pārvalde (FCA) izdevusi maksājumu kompānijai Crypterium licenci kriptovalūtas pakalpojumu sniegšanai valsts teritorijā.

Crypterium kļuvis par vienu no nedaudzajām firmām, kuras ieguvis britu regulatora licenci. Saskaņā ar pieteikumu kompānijas emuārā, tagad Crypterium var sniegt klientiem savu kriptovalūtas maku, kas ir pieejams jau vairāk nekā 170 valstīs un kuru izmanto aptuveni 400 000 lietotāju.

“Pārstāvēt firmu, kas reģistrēta FCA, ir fantastiska iespēja.” Tagad klienti un partneri raudzīsies uz Crypterium jaunā gaismā. Mūsu uzņēmums nodrošina pirmkārt tehnoloģiju drošību un pieejamību lietotājiem . Crypterium ne tikai sniedz pakalpojumu komplektu, bet arī var apstiprināt, ka to izpilde atbilst vienam no stingrākajiem vērtēšanas kritērijiem,” teica Crypterium ģenerāldirektors Stīvens Pārkers (Steven Parker).

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!