Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Facebook sadarbosies ar kriptovalūtu biržu Coinbase sava kriptovalūtu maka Novi testēšanā

Facebook izvēlējās kriptovalūtu biržu Coinbase kā sadarbības partneri, ar kuru kopā testēs savu digitālo maku Novi maksājumu sistēmai Diem (iepriekš Libra). Pilotversija būs pieejama ASV un Gvatemalā. Par testēšanas uzsākšanu ziņoja birža Coinbase savā emuārā.

Novi lietotāji, kuri piedalīsies maka testēšanā, varēs iegādāties “Pax Dollar” steiblkoinu (USDP), izmantojot savu kontu Novi un nekavējoties pārskaitīt to viens otram. Par lietotāja naudas saglabāšanu būs atbildīgs Coinbase Custody Trust Company, trasta kompānija ar ierobežotām funkcijām. To regulēs Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departaments un tā darbosies kā fiduciārs saskaņā ar Ņujorkas štata banku likumdošanu. Lietotāju līdzekļi būs apdrošināti par kopējo summu $320 miljoni.

Facebook blokķēdes nodaļas vadītājs Deivids Markuss (David Marcus) rakstīja Twitter, ka “Novi” maka testa versija būs pieejama divās valstīs: ASV un Gvatemalā. Viņš informēja, ka 56% Gvatemalas pilsoņu nav pieejami finanšu pakalpojumi, neskatoties uz to, ka katrs no viņiem izmanto mobilo telefonu. Nauda, ko nosūta Gvatemalai viņu radinieki vai draugi, kuri atrodas ārzemēs, sastāda vairāk nekā 14% no IKP, un 90% no šiem naudas pārskaitījumiem nāk no ASV. Tagad šo valstu pilsoņi var nekavējoties un droši sūtīt viens otram naudu bez komisijas.

Ar Facebook protams nekas nav droši, izmantojat labāk Bitcoin makus!

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!