Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Intel neierobežos savus jaunos grafiskos procesorus Arc, lai aizkavētu to izmantošanu mainingam

Intel risinājums atšķiras no konkurenta politikas – lielākais grafisko procesoru izstrādātāja Nvidia, kurš mākslīgi ierobežo savu GPU hešreitu.

Centrālo procesoru un citu mikroshēmu ražotājs Intel gatavojas piegādāt tirgū jaunus video procesorus (GPU) Arc no 2022. gada. Pēc menedžera Rodžers Čendlers (Roger Chandler) teiktā, kas atbild Intel par produktiem un klientu grafikas risinājumiem , Intel negrasās izstādīt hešreita ierobežojumus jaunajām Arc sērijas GPU. Uzņēmumam svarīgāk ir palielināt savu mikroshēmu tirgus daļu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!