Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Viens no veiksmīgākajiem futbola klubiem pasaulē FC Barcelona ir noslēdzis darījumu ar Japānas elektronikas gigantu Rakuten par sponsorēšanu 2022/2023 sezonā

Viens no veiksmīgākajiem futbola klubiem pasaulē FC Barcelona ir noslēdzis darījumu ar Japānas elektronikas gigantu Rakuten par sponsorēšanu. Firma pārvalda kriptovalūtas apmaiņas biržu Rakuten Wallet Japānā, taču tās globālās intereses neaprobežojas tikai ar kriptovalūtu.

Kā raksta vietējie mēdiji, futbola klubs sarunas risina ļoti uzmanīgi, jo Spānijā spēkā likums, ka jebkurai kompānijai jābrīdina vietējais FTKT par darījumiem, arī reklāmas kontraktiem, kuri skar vairāk kā 10 000 cilvēku.

Atceramies gan neseno pasaules čempionātu hokejā, kur tika reklamēta kriptokompānija crypto.com.

To darot, Komisija patur tiesības bloķēt reklāmas vai veikt izmaiņas materiālos, kas var traucēt profesionālo biznesu.

Regulators nosaucis kriptovalūtas par “riskantām” un uzstāj uz faktu, ka atļauja jāpiešķir visām reklāmas akcijām, kas saistītas ar kriptovalūtu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!