Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

JPMorgan finanšu holdings atklājis 84 vakances, kas saistītas ar blokķēdi

JPMorgan finanšu holdings atklājis 84 vakances, kas saistītas ar blokķēdi. Daudzas no tām ir dublētas sociālajā tīklā Linkedin, lai meklētu un izveidotu biznesa kontaktus.

Pozīcijas ir saistītas ar izstrādi, mārketingu un auditu filiālēs ASV, Indijā, Lielbritānijā, Indijā, Honkongā, Meksikā, Grieķijā un Izraēlā.

Daudzas no tām ir iesaistītas Onyx struktūrvienībās, kuras fokusējas uz blokķēdes projektiem un JPM Coin.

Citas vakances paredz darbu pie Liink risinājuma pārrobežu maksājumiem. Iepriekš to Indijā integrēja Indijas valsts banka.

Viena no vakancēm pieprasa zināšanas par Proof-of Stake un Ethereum, kas nepieciešamas “Ceļu kartes izstrādei un digitālās arhitektūras stratēģijai”.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!