Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

MicroStrategy vadītājs Maikls Seilors uzskata, ka bitkoins ir vairāk līdzīgs digitālajam īpašumam nekā valūtai

MicroStrategy vadītājs Maikls Seilors uzskata, ka bitkoins ir vairāk līdzīgs digitālajam īpašumam nevis valūtai.

Podkāstā Coin Stories viņš atbildēja uz vadītājas Natālijas Brunelas jautājumu, vai pirmā kriptovalūta – bitmonētas apdraud ASV dolāru.

“Es to sauktu par digitālo īpašumu.” Bitmonētas ir drauds īpašumam, īpaši citām tās sugām kā zelts un nekustamais īpašums. Nedomāju, ka Amerikas Savienoto Valstu valdību apdraud nekustamais īpašums, ēkas, kompānijas vai zelts, – sacīja Seilors.
Attiecībā uz bitkoina volatilitāti viņš uzsvēra, ka pat tad, ja kriptovalūtas kurss krītas īstermiņa perspektīvā, MicroStrategy neplāno pārdot uzkrātos aktīvus.

Pēc viņa vārdiem, galvenais ir pārdzīvot tirgus kritumu un FUD periodus. Kā piemēru viņš atzīmēja Microsoft CEO Stīvu Balmeru, kurš neatbrīvojās no uzņēmuma daļas, neskatoties uz vairākkārtējiem cenu kritumiem:

“Kādu ģeniālu lietu izdarīja Stīvs Balmers, lai sasniegtu 100 miljardus dolāru kapitālu?” Ziniet, viņš netirgojās ar Microsoft akcijām un nepārdeva tās pat visgrūtākajos periodos.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!