Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

“Formulas 1” Red Bull Racing Honda komanda ir noslēgusi partnerību ar blokķēdes-platformu Tezos, lai izlaistu kolekciju ar neaizstājamiem tokeniem (NFT).

BAHRAIN, BAHRAIN - MARCH 28: Max Verstappen of the Netherlands driving the (33) Red Bull Racing RB16B Honda on track during the F1 Grand Prix of Bahrain at Bahrain International Circuit on March 28, 2021 in Bahrain, Bahrain. (Photo by Clive Mason - Formula 1/Formula 1 via Getty Images)

“Formulas 1” Red Bull Racing Honda komanda ir noslēgusi partnerību ar blokķēdes-platformu Tezos, lai izlaistu kolekciju ar neaizstājamiem tokeniem (NFT).

Nolīguma ietvaros Red Bull Racing izlaidīs savā vēsturē pirmo NFT kolekciju uz Tezos blokķēdes. Komandas vadītājs Kristians Horners atzīmēja, ka platforma darbojas ar minimālu enerģijas patēriņu un nenozīmīgu oglekļa pēdas nospiedumu, kas atbilst Red Bull Racing ilgtspējīgiem ekoloģiskajiem mērķiem.

“Tas [NFT] ir ārkārtīgi aizraujošs, kur mēs meklējām piemērotu partneri. Mēs stingri ticam, ka esam izvēlējušies uzvarētāju, kas palīdzēs mums piešķirt līdzjutējiem jaunu, unikālu un inovatīvu saziņas veidu ar komandu, – teica Horners.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!