Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Binance maininga pūls anonsējis atbalstu Taproot atjauninājumam Bitcoin tīklā

Binance Pool anonsē atbalstu Taproot atjauninājumam bitmonētu tīklā. Saskaņā ar “Taproot Watch”, tas bija vienīgais top-10 pūls, kurš nepauda savu nostāju pret Taproot.

Pēc BTC.com datiem, Binance Pool skaitļošanas jaudu apjoms ir 13,47 PH/s. Pēc šī rādītāja viņš ieņēma sesto rindu ar 8% Bitcoin hešreitā.

2021.gada 17. maijā no 21 pārraudzītajām Taproot Watch maininga pūliem atjauninājumu neatbalstīja Rawpool, OKExPool, WAYI.CN, ArkPool, BTCPool, TMSPool, OKKONG, Sigmapool.com un nezināma grupa – kopā tie bija 4,43% no Bitcoin hešreita.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!