Wed. Aug 10th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Aiz EOS projekta izstrādes stāvošais Block.one veidos bitmonētu kriptovalūtu biržu Bullish

Aiz EOS projekta izstrādes stāvošais Block.one veidos kriptovalūtu biržu Bullish 2021. gadā. Par platformas operatoru kļūs Bullish Global meitasstruktūra, kuras kapitālā investēti vairāk nekā $10 miljardi.
Saskaņā ar preses relīzi, platformu palaiž uz EOSIO protokola bāzes. Bullish savienos centralizēto arhitektūru un decentralizēto biržu elementus.

Papildus treidingam, birža ļaus lietotājiem piekļūt kreditēšanas tirgiem, kā arī piedāvās instrumentus kriptovalūtu portfeļu pārvaldīšanai.

Bullish Global ir neatkarīga kompānija. Block.one ir ieguldījusi jaunajā kriptovalūtu biržā 100 miljonus eiro, 164 000 BTC un 20 miljonus EOS.

Uzņēmums ir piesaistījis arī $300 miljonus no stratēģiskajiem investoriem. Viņu skaitā ir Thiel Capital un tās dibinātājs Pīters Tills, Galaxy Digital, Nomura, britu miljardieris Alans Hovards un citi.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!