Fri. Jul 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Tesla “apcirkņos” glabājas bitkoins $2.5 miljardu vērtībā

Tesla apcirkņos šobrīd ir apmēram $2.5 miljardu vērtas bitmonētas, saskaņā ar atskaiti SEC, dodot autotirgotājam ievērojamu ieguvumu uz papīra tikai dažus mēnešus pēc ieguldīšanas bitkoinā.

Autobūvētājs atklājis, ka tā ieguldījums svārstīgajā kriptovalūtā marta beigās bija $2.48 miljardu vērts. Kompānija iepriekš šogad paziņoja, ka ir iegādājusies $1.5 miljardu vērto Bitcoin un plāno to pieņemt arī kā samaksu par transportlīdzekļiem.

“Tesla” pirmdien atzina, ka ir reģistrējusi $101 miljonu neto peļņu no bitkoina pārdošanas ceturkšņa laikā, palīdzot palielināt tās tīro peļņu līdz rekordaugstam rādītājam pirmajā ceturksnī. Tesla neuzskaita Bitcoin kā tirgus vērtības aktīvu, kas nozīmē, ka tas atzīst ienākumu no Bitcoin tikai tad, ja to pārdod, lai slēgtu peļņu.

Trešdien tirgū nedaudz samazinājās kompānijas “Tesla” akcijas. Tesla akciju cena, kas pēdējos gados ir bijusi viena no visu laiku labākajām, pēdējo trīs mēnešu laikā ir sarukusi vairāk nekā par 15%.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!