Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Jaunuzņēmums Uneeq radījis Alberta Einšteina digitālo versiju (video)

Jaunuzņēmums Uneeq radījis Alberta Einšteina digitālo versiju ar mākslīgā intelekta un arhīva audioierakstu palīdzību. Projekts tika veltīts Nobela prēmijas piešķiršanas fiziķim 100 gadu jubilejai, teikts preses relīzē.

Digitālais Einšteins prot reālistiski kustēties un runāt maksimāli pietuvināti reālam zinātniekam. Resursa lietotāji var sazināties ar fiziķii un uzdot viņam jautājumus par dažādām tēmām, starp kurām ir zinātne, viņa dzīve un pētījumi.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!