Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Digitālo aktīvu pārvaldnieks CoinShares izlaidīs ETP uz kriptovalūtas Litecoin bāzes

Digitālo aktīvu pārvaldnieks CoinShares ir paziņojis par biržā tirgota produkta (ETP), kura pamatā ir Litecoin (LTC), izlaišanu ar kriptovalūtas fizisku atbalstu. Par to tika paziņots firmas paziņojumā presei.

Katru CoinShares Physical Litecoin (LITE) daļu pēc izlaišanas nodrošina 0,2 LTC. Tas tiks kotēts Šveices lielākajā biržā – SIX zem biržas indeksa LITE, un tā bāzes komisija būs 1,5%.

“Mēs redzam investoru interesi ne tikai par Bitcoin un Ethereum, bet arī par Litecoin. Un LITE ir nākamais solis ceļā uz visaptverošāka un daudzveidīgāka ETP piedāvājuma ieviešanu tirgū,” sacīja Townsend Lansing attīstības vadītājs.

LITE būs uzņēmuma trešā kriptovalūtas ETP.

2021. gada janvārī CoinShares izlaida pirmo šāda veida produktu uz Bitcoin bāzes. Instruments saņēma indeksu BITC.

Pēc tam uzņēmums izlaida Ethereum-ETP.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!