Sat. Apr 6th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Taproot protokolu atbalsta jau 54% Bitcoin hešreita

Bitkoina maininga pūli, kas pārstāv vairāk nekā 54% no pašreizējā tīkla hešreita, ir paziņojuši par “Taproot” protokola atbalstu, kuru nesen pievienojuši Bitcoin Core izstrādātāji.

“Bitmain” atbalstīja 19. novembra protokola atjaunināšanu, paužot savu pozīciju paziņojumā, kas nosūtīts uz Poolin. Tādējādi viņš pievienojās piecām citām maininga pūliem, lai aktivizētu Taproot atjauninājumu un tādejādi palielinātu hešreita procentus jaunināšanas atbalstam līdz 54%.

Poolin viceprezidents Alehandro De La La Torre (Alejandro De La Torre) teica, ka viņš ir “nesamērīgi laimīgs”, ka lielākā daļa lielo maininga pūlu apstiprinoši reaģēja uz “saskaņotiem centieniem” ar Taproot atbalstu. Binance Pool ir vienīgais no piecām lielākajiem pūliem, kas vēl neatbalsta Taproot.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!