Wed. Apr 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vērstspapīru un biržu komisija ( SEC ) savākusi vairāk kā $1.26 mljrd. soda naudās no 2020.gada sākuma

No 2020. gada sākuma Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir savākusi vairāk nekā $4.68 miljardus naudas sodu un konfiscēto nelegālo ienākumu veidā. Vairāk nekā ceturtdaļa no šīs summas nāca no Telegram.
Par to informēja SEC tiesību nodaļas vadītāja Stefānija Avakjana (Stephanie Avakian), piebilstot, ka $4.68 miljardi ir visaugstākā soda nauda visā iestādes darba vēsturē.

No SEC iekasētās summas $1.26 mljrd. samaksāja nereģistrētu ICO organizētāji. Turklāt gandrīz visa summa nāk no Telegram, ko apsūdzēja nelegālā ICO projekta TON palaišanā. Pērn oktobrī SEC iesniedza prasību pret Telegram, apgalvojot, ka Gram tokeni ir vērtspapīri. Viss beidzās ar to, ka tiesa ir nobloķējusi to sadali visiem investoriem, un 2020. gada maijā Pāvels Durovs paziņoja par darba pārtraukšanu Telegram Open Network (TON). Telegram piekrita atgriezt $1.2 miljardus investoriem un izmaksāt naudas sodu $18.5 miljonu apmērā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!