Sun. Aug 7th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēc analītiskās kompānijas Glassnode datiem, Bitkoina maku skaits, kas glabā vairāk nekā 1 BTC, sasniedzis jaunu vēsturisko maksimumu

Pēc analītiskās kompānijas Glassnode datiem, Bitkoina maku skaits, kas glabā vairāk nekā 1 BTC, sasniedzis jaunu vēsturisko maksimumu un sastāda 824 193.
Analītiķi norāda, ka šis rādītājs pastāvīgi pieaug kopš pirmās kriptovalūtas izveidošanas. Pat BTC pieaugums par 3 500 dolāriem mēnesī neizraisīja kriptovalūtas pārdošanu – pat tieši pretēji, investoru skaits, kuri investē bitkoinā palielinās.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!