Sat. Jul 24th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Huawei izlaidīs jauno viedtālruni Mate 40 ar iebūvētu aparatūras maku digitālajam juaņam

Ķīnas tehnoloģiju gigants Huawei prezentējis jaunu viedtālruni, kas atbalsta iebūvēto aparatūras maku Ķīnas Tautas bankas digitālajai valūtai. Preses konferencē 2020.gada 30. oktobrī kompānija paziņoja par viedtālruņa un citu produktu izlaišanu.

Huawei Consumer Business Group ģenerāldirektors Ju Čenduns (Yu Chengdong) paziņojis, ka Mate 40 ir pirmais viedtālrunis ar aparatūras maku ķīniešu digitālajam juaņam (CDBC). Saskaņā ar Huawei publikāciju Weibo, Mate 40 nodrošinās drošību aparatūras līmenī un kontrolētu digitālo juaņu anonimitāti.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!