Thu. Jun 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

A T V A Ļ I N Ā J U M S

The Bitcoin Foundation Latvia kolektīvs devies vasaras atvaļinājumā no 2020.gada 10.jūlija līdz 20.oktobrim. Šajos divos ar pus gados ir labi pastrādāts, tagad jāuzlādē baterijas jaunam darba cēlienam! Novēlam visiem saviem lasītājiem izbaudīt vasaru, sauli, jūru un vēju un krāsaino rudens sākumu – nebūsim darbaholiķi! Tiksimies atkal oktobra otrajā pusē! Ahoiiii !!!

P.S. Parasti arī vasarā un rudens sākumā bitkoins atpūšas un nekas nopietns kriptosfērā nenotiek. Bet ja nu gadīsies, mēs paziņosim!

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!