Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Birža Binance apstiprinājusi ka izlaidīs kriptovalūtas debeta karti partnerībā ar Swipe

Birža Binance apstiprinājusi ka izlaidīs kriptovalūtas debeta karti partnerībā ar Swipe. Informācija par to parādījās uzņēmuma oficiālajā vietnē, bet vēlāk pazuda. Par to ziņo izdevums The Block.

Izdevumam izdevās saglabāt FAQ sadaļas fragmentu vietnē Binance. Tajā ir detalizēts apraksts par to, kā darbosies karte.

Lai pasūtītu karti, lietotājam jāveic 2 KYC verificēšanas līmenis. Saskaņā ar sniegto informāciju, produkts nebūs pieejams vairākās valstīs, to saraksts tiek precizēts. Īpašnieks var izmantot kartes virtuālo versiju, kamēr tiek veikta fiziskā datu nesēja piegāde.

Kartes īpatnība būs iespēja apmainīt kriptovalūtas pret fiat naudu reālā laikā. Tas ļaus apmaksāt pirkumus ar digitālajām valūtām jebkurā pasaules veikalā, kas pieņem bankas kartes.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!