Sat. Sep 11th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina tīklā ir fiksēta transakcija 101 857 BTC (~ $933 miljoni transakcijas brīdī) vērtībā ar komisiju 48 centi

Bitkoina tīklā ir fiksēta transakcija 101 857 BTC (~ $933 miljoni transakcijas brīdī) vērtībā. To pamanīja automatizēts Block Bitcoin izsekošanas serviss.

Transakcija notika starp anonīmajām adresēm. Nosūtītājs pārveda 5000 BTC uz vienu maku, bet pārējie 96 857 BTC tika nosūtīti uz citu adresi šīs pašas transakcijas ietvaros.

Komisija bija tikai 48 centi. Saskaņā ar Blockstream datiem anonīms valis izmantoja SegWit protokolu, no tā izmaksas samazinājās vēl par 41%.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!