Tue. Aug 9th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoins – tā ir apdrošināšana pret pasaules ekonomikas sistēmas krahu – tā Social Capital dibinātājs Čamats Palihaptija

Investoriem noteikti vajadzētu diversificēt savus portfeļus, jo tas ir apdrošināšana pret ekonomiskiem riskiem. Tomēr bitkoins straujais pieaugums būs saistīts ar postošām sekām visai pasaules ekonomikai, paziņojis riska firmas Social Capital dibinātājs Čamats Palihaptija intervijā Unchained Podcast.

Chamath Palihapitiya: Why Bitcoin Will Be ‘the Category Winner’ – Unchained Ep. 178

Pēc Čamata Palihapitijas domām, bitkoins palīdzēs cilvēkiem izturēt, ja valdības “turpinās pieņemt sliktus lēmumus”.

Palihapitija norāda, ka aktīvu, nekustamo īpašumu vai preču vērtība ir cieši saistīta ar notikumiem, kas notiek finanšu tirgos un likumdošanas struktūrās.

“Bitcoin ir vienīgā lieta, kas ir fundamentāli nesaistīta ar lēmumu pieņemšanas procesu un varas struktūrām, kuras pieņem lēmumus,” viņš atzīmēja.
Riska kapitālists uzskata, ka pirmā kriptovalūta var tikt novērtēta kā “likme pret valdošo klasi” un apdrošināšana, kas “atmaksāsies $1000 par ieguldīto dolāru”.

“Mēs tik ļoti ilgojamies pēc tik lielām asimetriskām izmaksām, jo vēlamies būt pārliecināti, ka neliela apdrošināšana var atlīdzināt zaudējumus. Tieši tāpēc es uzskatu, ka 1% no jūsu portfeļa ir jāiegulda bitkoinā, jāaizmirst par to un jāceras, ka 1% varbūt kritīs līdz nullei, – paziņoja Palihapitija.

Viņš ir pārliecināts, ka bitkoina panākumi notiks tikai tad, ja būs pilns finansiālās sistēmas sabrukums un tas būs atkarīgs no daudziem sliktiem varas lēmumiem, bet to negribēs neviens:

“Ja jūsu likme bitkoinam atmaksāsies, tas būs katastrofāli postošs notikums visā pasaulē.” Tā būs milzīga ietekme daudziem cilvēkiem, kuri nehedžē riskus bitkoinā, cilvēkus, kurus mēs pazīstam un par kuriem raizējamies. Un tāpēc jūs tik tikko gribēsiet, lai tas notiktu”.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!