Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ņujorkas štata finanšu pakalpojumu pārvalde (NYDFS) piedāvājusi jaunus kriptovalūtas kompāniju licencēšanas noteikumus

Ņujorkas štata finanšu pakalpojumu pārvalde (NYDFS) piedāvājusi jaunus kriptovalūtas kompāniju licencēšanas noteikumus, kuri, kā paredzēts, vienkāršos BitLicense saņemšanu. Par to ziņo Reuters.

Bitlicense tiek uzskatīas par visstingrāko tiesību ietvaru kriptovalūtas industrijai štata līmenī. Īpaši uzņēmumam ir pienākums to saņemt, lai tas veiktu Ņujorkas iedzīvotāju kriptovalūtas darījumus, pat ja pats uzņēmums tiek bāzēts citās jurisdikcijās.

Jaunie noteikumi paredz, ka uzņēmēji varēs saņemt ierobežotas licences, kas būs spēkā, ja tie sadarbosies ar pilnībā licencētiem uzņēmumiem.

Pēc NYDFS pieteikuma, iniciatīva ir vērsta uz “reālo un paredzamo grūtību” samazināšanu, ar kurām saskaras kriptovalūtas uzņēmumi, saņemot BitLicense. Sabiedrības atsauksmi regulators plāno apkopot līdz 2020.gada 10. augustam un tad lemt par noteikumu atvieglošanu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!