Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Izraēlas kiberdrošības kompānija ClearSky publicējusi pārskatu par hakeru grupu ar nosaukumu CryptoCore, kas nolaupījusi $200 miljonus

Izraēlas kiberdrošības kompānija ClearSky publicējusi pārskatu par hakeru grupu ar nosaukumu CryptoCore (vai Crypto-gang, kā arī pazīstama kā Dangerous Password un Leery Turtle), kas kopš 2018. gada veic uzbrukumus dažādām kriptovalūtu biržām.

Pārskats pieejams šeit: https://www.clearskysec.com/cryptocore-group/

“Pēc mūsu vērtējumiem, divu gadu laikā grupai izdevās iegūt vairāk nekā $200 miljonus,” teikts ClearSky pārskatā. “Mēs ar vidēju precizitātes pakāpi varam teikt, ka grupa ir saistīta ar Austrumeiropas reģionu, īpaši ar Ukrainu, Krieviju vai Rumāniju.”

ClearSky dibinātājs Boāzs Doļevs komentārā Coindesk teica, ka viņa kompānija ir noteikusi vismaz piecas kriptobiržas, kuras pēdējo divu gadu laikā tika uzlauztas noteiktā shēmā; viņš atteicās nosaukt šīs biržas. “Tā ir neliela grupa, varbūt trīs vai četri cilvēki…” viņi veic ātrus un efektīvus uzbrukumus,” teica Dolevs.

Pēc viņa vārdiem, kriptobiržas neizmanto tādu pašu drošības līmeni kā bankas, tāpēc ir neaizsargātas pret hakeru uzbrukumiem.

Pārskatā tiek detalizēti stāstīts par to, kā hakeru grupai izdevies noskaidrot vairāku biržas vadītāju personiskās email adreses, bet pēc tam prezentēt sevi par “vai nu pašas biržas” darbiniekiem, vai kompāniju, kas sadarbojas ar biržu, lai iegūtu informāciju, kas ļauj piekļūt kriptovalūtas makiem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!