Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Analītiskā kompānija Chainalysis – bitkoinu proporcija ir 60:20:20 ( glabāšanā, apritē, nozaudēti )

Analītiskā kompānija Chainalysis novērtējusi ka 60% bitkoinu atrodas ilgtermiņa investoru rīcībā, un 20% visa Bitcoin skaita aktīvi tirgojas un 20% ir neatgriezeniski zaudēti.

Pētnieki par hodleriem nosaukuši tos pirmās kriptovalūtas īpašniekus, kuri nekad nav samazinājuši savu BTC pozīciju vairāk par ceturtdaļu. Nozaudētie bitkoni ir saņēmuši šādu klasifikāciju, ja tie tiek glabāti uz neaktīviem vairāk nekā 5 gadu nekustinātām adresēm vai aizmirstiem makiem, ieskaitot Satoši Nakamoto piederošos bitkoinus.

96% no aktīvi tirgojamiem 3,5 miljoniem bitkoinu nonāk pie mazumtirdzniecības treideriem, kuru transakcijas vērtības dolāru izteiksmē nepārsniedz $10 000. Pēc analītiķu prognozēm, no 2018. gada 83% no visiem pārskaitījumiem šajā kategorijā uz bitkoinu biržām nav pārsnieguši 1000 dolārus.

“Profesionālie treideri ir nozīmīgākie lielo tirgus kustību dalībnieki, piemēram, tie, kuri tika novēroti 2020.gada marta cenas krituma laikā. Taču viņu skaits ir neliels, vidēji viņi ir veikuši 39 tūkstošus līdzekļu pārskaitījumu biržās un atpakaļ, secina analītiķi.

Pēc Chainalysis, 60% bitkoinu, kas nav nozaudēti, tiek glabāti licencētajā katodiālajā servisā vai virtuālo aktīvu pakalpojumu sniedzējā (VASP) pēc FATF terminoloģijas. Šī daļa nemainīgi pieaug laika gaitā, atspoguļojot kastodālo kriptovalūtu kompāniju pieaugumu, kas pierāda ka bitkoins iegūst popularitāti.

Augošā dominēšana VASP apliecina faktu, ka no atlikušajiem 40% pieejamajiem bitkoiniem, kuriem nav nekāda sakara ar kastodiālajiem sertiem 87% tā vai citādi bijuši saistīti ar tiem pagātnē. Tie ir tajos vai nu glabāti, vai arī iegādāti.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!