Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

72% no lielākajām ASV kompānijām, kas atrodas Fortune 100 sarakstā, pēta blokķēdes iespējas

72% no lielākajām ASV kompānijām, kas atrodas Fortune 100 sarakstā, pēta blokķēdes iespējas. Daudzi jau sāk servisu izstrādi uz dalītā reģistra tehnoloģijas bāzes, vēsta izdevums The Block.

Fortune 100 ir saraksts no simts lielākajām ASV un privāto kompāniju un privāto kompāniju ieņēmumiem. Šajā diagrammā ir ietverts saraksts pēc sektoriem:

Korporatīvā sektora vidū populārākie risinājumi ir no Hyperledger konsorcija, īpaši Fabric tehnoloģija. Pēdējo aktīvi izmanto tādi milži kā IBM un Walmart.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!