Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pieaug interese par bitkoina opcioniem Čikāgas preču biržā (CME)

Atklātā intereses apjoms par bitkoina opcioniem Čikāgas preču biržā (CME) ir pieaudzis vairāk nekā 10 reizes šajā mēnesī, sasniedzot $373 miljonus 2020.gada 10. jūnijā, salīdzinot ar $35 miljoniem uz 11. maiju.

Sešās dienās šis rādītājs arī atjaunoji8s vēsturisko maksimumu. Pēc analītiskās firmas Scew datiem, CME ieņēma otro vietu bitkoin-opcionu tirdzniecībā ar kopējo tirgus daļu 20% apmērā.

Kopējais tirdzniecības bitkoina opcionu tirgus ir pieaudzis par 50% pēdējā mēneša laikā, sasniedzot $1,5 miljardus. Lielāka par CME apjomiem ir tikai Deribit kripto deriatīvu birža.

Šajā grafikā labi redzama Covid-19 ietekme uz tirgu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!