Fri. Jun 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Fidelity Investments – 36% no mūsu klientu pieder digitālie aktīvi

Finanšu korporācija Fidelity Investments, kuras vadībā ir līdzekļi $7,2 triljoniem, noskaidrojusi, ka 36% no aptaujātajiem 774 lielajiem klientiem ASV un Eiropā ir pievienojuši portfelī digitālos aktīvus. Par to ziņo Bloomberg.

“Rezultāti apliecina interesi un digitālo aktīvu pieņemšanu kā jaunu aktīvu ieguldījumu klasi,” uzskata Toms Džesops, Fidelity Digital Assets prezidents.

Saskaņā ar pētniecību, galvenais šķērslis plašākai kriptogrāfijas pieņemšanai paliek digitālo aktīvu volatilitāte.

ASV institucionālo investoru, pensiju fondu, ģimenes kapitālu pārvaldīšanas uzņēmumu, investīciju konsultantu un hedž-fondu daļa, kas kriptovalūtas pievienojuši finanšu instrumentu arsenālam, pēdējā gada laikā pieaugusi no 22% līdz 27%. Vairāk nekā ceturtdaļu respondentu tur bitkoinu, katrs devītais – dod priekšroku Ethereum.

Eiropā, saskaņā ar aptauju, operācijas ar kriptovalūtu izmantoja 150 no 333 aptaujātajiem investoriem.

Eiropa droši vien ir vispiemērotākā un uzticamākā jurisdikcija. Tas var būt saistīts arī ar negatīvo procentu likmju ieguvi. Investori var tikt pie bitkoņa, jo citi aktīvi nenes ienākumus, – paskaidroja Toms Džesops.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!