Fri. Jul 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2020.gada 1.jūnijā noslēdzās tiešsaistes mākslas darbu izsole “Ciparu metamorfozes”

2020.gada 1.jūnijā noslēdzās tiešsaistes mākslas darbu izsole “Ciparu metamorfozes”, kurā varēja iegādāties Staņislava Sumrokova darbus – mākslinieks ir no Krievijas, Lielās Novgoradas.

Mākslas darbi apskatāmi šeit : http://artmondays.art

Vietnē “Artmondays.art” videodarbi izsolei tika iesniegtas kā desmit tokenizētas animācijas, kas izvietotas uz blokķēdes Rarible. Kolekcijas pārdošana ilga nedēļu, kopējā summa bija 8.4 ETH ($1982 pēc kursa uz pirmo jūniju).

Darbu vērtība kolekcijā bija no 0.2 līdz 4 ETH (no 40 līdz 950 ASV dolāriem par darbu). Pasākums tika veltīts bērnu aizsardzības dienai, kolekcijas prezentācija notika tiešsaistes vakara formātā, un daļa no savāktajiem līdzekļiem (60 000 rubļu) tika nodoti labdarībai, preču iegādei bērniem no maznodrošinātām Hamovikas rajona ģimenēm.

Jau vairāk nekā trīs gadus vadošās mākslas tirgus institūcijas, piemēram, Art-Bāzeles tirdziņš, Sotheby ‘s un Christie ‘s, apspriež profesionāļu lokā blokķēdes izmantošanu mākslas darbu tirdzniecībā. Digitālās mākslas apgrozījums galvenajos mārketpleisos pieaug par 20% gadā un parāda kopējo izsoles rezultātus vairāku desmitu miljonu dolāru apmērā. Turklāt pārdošanā ir iekļauti jaunu autoru digitālie darbi.

Tiesības uz digitālo objektu apliecina ieraksts blokķēdē, kas atrodas īpašnieka makā, to var pārbaudīt atklātā Ethereum tīklā. Blokķēdē ir pilnībā redzams darbu stāsts no tā radīšanas brīža. Ieraksta īpašniekam ir tiesības izmantot un pārdot tālāk digitālo mākslas objektu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!