Mon. May 23rd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

OMG Network izstrādātāji prezentējuši programmas beta versiju, lai mērogotu kriptovalūtas Ethereum tīklu līdz vairākiem tūkstošiem transakciju sekundē

OMG Network izstrādātāji prezentējuši programmas beta versiju, lai mērogotu kriptovalūtas Ethereum tīklu līdz vairākiem tūkstošiem transakciju sekundē.

OMG Network tika izveidota 2017. gadā ar nosaukumu OmiseGO. Tā paša gada augustā viņa veica ICO un kļuva par vienu no pirmajiem t.s. vienradžiem kriptovalūtu nozarē. Bet 2018. gada “kriptoziema” ir atstājusi iespaidu uz projekta kapitalizāciju un projekts ir ieildzis.

OMG Network tehniskais direktors Kasima Tarnpīpitčajs (Kasima Tharnpipitchai) ziņoja, ka Ethereum caurlaides spējas paaugstināšanai risinājums izmanto More Viable Plasma (MoreVP) specifikāciju. Tā mērogo transakcijas ar ETH un ERC-20 tokeniem, grupējot tās un izmantojot viedkaršu kopu.

PoW Session: Kasima Tharnpipitchai (OMG Network, CTO) | Messari

Šīs komponētās transakcijas tiek pārbaudītas un apstiprinātas decentralizētā tīklā. Tieši transakciju komplektēšana nodrošina augstu tīkla caurlaides spēju, kurā var veikt vairākus tūkstošus drošus darījumus sekundē, bet galalietotāju komisijas samazinās trīs reizes no pašreizējās vērtības.

OMG Network izstrādātāji prezentēja tīmekļa maka izmēģinājumversiju, kurā lietotāji varēs pierakstīties, veikt transakcijas un atdot līdzekļus Ethereum blokķēdei. Anonsēts arī OMG Network Block Explorer, lai izsekotu transakciju vēsturi, maku adreses un citu informāciju. Veicot turpmākus atjauninājumus, plānots ieviest OMG steikingu. Projekta vadība brīdināja lietotājus, ka OMG Network ir izlaista beta versijā un tīklā var rasties problēmas, tāpēc lietotājiem ir ieteicams ievērot piesardzību.

What is OMG Network?

Viens no pirmajiem OMG Network rezidentiem var kļūt Tether, kurš izlaiž steiblkoinu ar lielāko kapitalizāciju – USDT. Lai pārtulkotu transakciju daļu otrajā līmenī, slodze uz Ethereum pamattīklu ir jāsamazina, tāpat kā komisiju apmērs.

“Pateicoties pārejai uz OMG Network, mēs samazināsim izdevumus, palielināsim ātrdarbību un samazināsim slodzi uz Efīrijas pamattīklu,” uzsvēra Tether vadītājs Paolo Ardoino (Paolo Ardoino).

Pēc Ardoino vārdiem, jau tuvākajā laikā Tether atbalsts uz OMG Network bāzes parādīsies biržā Bitfinex, kas ļaus treideriem “ātrāk reaģēt uz tirdzniecības izaicinājumiem”.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!