Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina risinājumu izstrādātājs Blockstream paziņojis, ka tiek palaista Blockstream Satellite 2.0 versija

Uzņēmums Blockstream paziņojis, ka tiek palaista Blockstream Satellite versija, lai palielinātu piekļuvi Bītkoina tīklam caur satelīta tīklu.
Blockstream Satellite 2.0 satur standartizētu datu pārraides protokolu ar paplašinātu caurlaides spēju, kā arī iespēju aptvert papildu teritorijas un sinhronizēt bitkoina tīkla pilnu mezglu bez pieslēguma internetam. Pirms satelīta pieslēgšanas datoram bija nepieciešams USB uztvērējs vai speciāls aprīkojums.

Tā vietā, kas tika izmantota pirmajā tīkla versijā, Blockstream Satellite 2.0 izmanto standarta DVB-S2 protokolu, lai uzlabotu signālu efektivitāti un uzticamību. Turklāt atjauninājumā ir ieviesta jauna tehnoloģija, lai samazinātu raidāmās informācijas apjomu par 50% un vairāk, kā rezultātā dati tiks nodoti 25 reizes ātrāk, salīdzinot ar pirmo versiju.

Vecā Windows Blockstream Satellite versija darbosies līdz 1. jūnijam, tāpēc lietotājiem ieteicams atjaunināt programmatūru, lai tās sinhronizētu ar 2.0 versiju. Kompānija arī informēja, ka jūnija vidū tiks prezentēts Blockstream Satellite komplekts Basic Kit ar satelītsakaru radiouztvērējiem, kas būs savietojami ar Raspberry Pi datoriem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!