Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

OTC kriptovalūtu biržās 2020.gada aprīlī par 28% kritušies tirdzniecības apjomi

Apstiprinātos kriptovalūtu tirdzniecības apjomi vairumtirdzniecības biržās krituši par 28,4% salīdzinājumā ar martu. Par to ziņoja The Block analītiķis Lerijs Čermaks.

Aprīlī vērojams kritums, kas vēsturiski nekad nav bijis laba zīme, viņš atzīmēja.

Martā izsoles apjomi pieauga par 22,4% attiecībā pret februāra rādītājiem. Uz 12. -13. marta tirgus sabrukuma fona treidinga diennakts apjomi ir sasnieguši rekordu atzīmes visā industrijas vēsturē. Rezultātā pirmā ceturkšņa kopējie rādītāji ir samazinājušies par 61% salīdzinājumā ar iepriekšējo periodu.

Apliecinādams savu brīdinājumu, Čermaks bija uzlicis uz tirdzniecības apjomiem bitkoina cenu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!