Wed. Jul 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Coinmetrics: joprojām 23% bitkoina hešreita veido Antminer S9s modelis

Analītiskajā uzņēmumā Coinmetrics tika pētīts bitkoina hešreita sadalījums un secināts, ka tā ieguves ierīces Antminer S9s joprojām veido aptuveni 23% no kopējā tīkla skaitļošanas jaudas. Par to ziņo The Block.

Šāda vērtība tika iegūta, analizējot nonce rādītāju, kas identificēja noteiktus S9s un S7s modeļu darbības paternus no kompānijas Bitmain.

Coinmetrics aprēķini rāda, ka šī parametra Proof-of Work sadalījumā tiek veidotas veselas tukšas telpas. Tas norāda uz to, ka dažas tās daļas nav tik bieži sastopamas, uzskata pētnieki.

Šādu parādību var izskaidrot ar S9s caurlaidi un ar to līdzīgiem S7s modeļiem noteiktiem nonce diapazoniem un tas veido orientieri, lai to atklātu tiešsaistē.

Tuvojoties trešajam halvingam, daudzi maineri jau ir paspējuši pāriet no S9s uz mūsdienīgākiem analogiem, lai gan Bitmain uzskata, ka bijušais flagmanis saglabās savu konkurētspēju vietās kur ir lēta elektroenerģija un pat lūdzis maineriem nesteigties ar tā nomaiņu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!