Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

TON Labs palaidis operētājsistēmu TON blokķēdei

TON Labs izstrādātāji palaidīs operētājsistēmu “TON” blokķēdei. Tuvākajā laikā tā parādīsies Play Market un App Store aplikācijas veidā, informēja ForkLog uzņēmuma pārstāvji. Operētājsistēma aprakstīta kā “atklāta avota infrastruktūra ar atvērtu avota kodu, kas ļaus izstrādātājiem un lietotājiem strādāt ar blokķēdi TON”.

TON Labs jau ir pievienots viens no TON Surf lietotāja interfeisiem. Tas ir pieejams lejupielādei Android un iOS, bet mijiedarbība notiek ar testa tīklu.

TON Surf pieejams šeit: https://ton.surf

TON OS darbosies virs citām operētājsistēmām. Ar blokķēdi tā sadarbosies pēc analoģijas ar to, kā sistēma Windows mijiedarbojas ar procesoru.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!