Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina tīkla hešreits sasniedzis jaunu rekordu 136,2 EH/s

Skaitļošanas jaudu apjoms pirmās kriptovalūtas tīklā sasniedzis rekordu vērtību 136,2 EH/s, pēdējā gadā šis rādītājs palielinājies par 210%.

Vakar, 1. martā, Bitcoin tika uzstādīts jauns vēsturiskais maksimums 136,2 EH/s, saskaņā ar Informācijas servisa datiem blockchain.com. No 2020.gada 1. janvāra šis rādītājs pieaudzis par 21%, bet gada laikā – par 210%

Ja skaitļošanas jaudas apjoma pieauguma tendence Bitcoin tīklā saglabāsies, tas tuvinās halvinga iestāšanās brīdi. Šis pasākums ir paredzēts 630 000 blokā. Jo augstāks ir Hešreits, jo ātrāk tiek iegūta monēta, jo ātrāk tiks samazināts atalgojums par bloka atrašanu. Saskaņā ar Binance biržas skaitītāju tas notiks pēc 2 mēnešiem, 2020.gada 5. maijā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!