Sun. May 22nd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Bitmain prezentē jauno Antminer S19 un S19 Pro specifikācijas

Lielākais bitkoīna aprīkojuma ražotājs Bitkoina Bitmain prezentēja jauno Antminer S19 un S19 Pro specifikācijas. Kā apgalvo Ķīnas kompānija, jaunas ierīces nodrošinās maineriem ilgtspējīgus ienākumus pat pēc tam, kad 2020.gada maijā gaidāms ceturtais kriptovalūtas Bitcoin halvings, kura rezultātā atlīdzība par bloka iegūšanu samazināsies līdz 6.25 BTC.

Jaunie Antminer S19 un S19 Pro būs pieejami divos variantos. Tā, Antminer S19 modeļi būs ar hešretu 95 TH/s un 90 TH/s ar diviem maininga režīmiemi. Abu modeļu normālā energoefektivitāte ir 34 34.5 +/- %5 J/TH.

Antminer S19 Pro versija būs ar hešreitu 110 TH/s un 105 TH/s, energoefektivitāte 29.5 +/- %5 J/TH.

Jauno Antminer S19 modeļu paaugstinātā energoefektivitāte tiek nodrošināta ar jaunu Bitmain izstrādātu čipu.
Jaunu modeļu piegādes sākuma datumi un to cenas pagaidām nav deklarētas.

Atgādinām, ka 2019. gada nogalē CEO Bitmain Džihans Vu prezentēja trīs stratēģijas, lai samazinātu finanšu barjeras maininga iekārtu pircējiem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!