Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amerikāņu kriptovalūtu birža Coinbase kļuvusi par Visa Member Principal

Amerikāņu kriptovalūtu birža Coinbase kļuvusi par Visa Member Principal, proti, pilntiesīgu maksājumu sistēmas dalībnieku. Pateicoties šai dalībai biržai, vairs nevajadzēs izmantot trešās puses kompāniju pakalpojumus Coinbase Card debetkaršu izlaišanai.

Kā ziņots blogā, Coinbase kļuva par pirmo kriptovalūtas kompāniju, kura saņēma šo statusu. Coinbase domā, ka tas pozitīvi ietekmēs kriptovalūtu tirgu.

“Dalība ļaus mums paplašināt Coinbase Card klientu iespējas – no papildu pakalpojumu sniegšanas līdz atbalstam dažādos tirgos. Tas viss veicina kriptovalūtas maksājumu attīstību un popularitāti, teikts blogā.

Bloga ieraksts šeit: https://blog.coinbase.com/coinbase-becomes-a-visa-principal-member-c5b73b883787

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!