Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

UEFA plāno no 2020.gada maija palaist aplikāciju uz blokķēdes tehnoloģijas bāzes biļešu iegādei

Eiropas futbola asociāciju savienība (UEFA) ir anonējusi biļešu pārdošanas programmas palaišanu uz spēles.
Organizācijas iesniegumā norāda, ka serviss tiek izstrādāts uz blokķēžu tehnoloģiju bāzes, kas ļaus veikt maksimālu caurspīdīgu un drošu biļešu pārdošanu.

Šī programma būs pieejama lejupielādei maija beigās. To var instalēt ierīcē, izmantojot iOS un Android operētājsistēmu. 2020. gadā plānota viena miljona biļešu pārdošana caur šo servisu.

Veiksmīgi iztestējot UEFA pilotprojektu, UEFA plāno veikt biļešu pārdošanu jebkurām eirosezonas spēlēm caur savu pielikumu. Paredzams, ka īpašu popularitāti produkts izmantos starp tiem futbola cienītājiem, kuri regulāri apmeklē Eiropas reģionālo turnīru spēles, piemēram, Čempionu līgas vai Eiropas Līgas.

UEFA preses centrā atzīmēja, ka digitālās biļetes palīdzēs samazināt papīra lietošanu, un tās būs ērtākas pašiem līdzjutējiem.

Blokķēdes industrija aktīvi iesaistās sportā. Turklāt pieaug interese ne tikai par blokķēdi kā tehnoloģiju izstrādāšanas tehnoloģijām, bet pieaug popularitāte arī lielākajai digitālajai valūtai – Bitcoin. Pagājušajā gadā pirmo reizi uz viena no britu futbola klubiem parādījās BTC logotips.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!