Thu. Aug 11th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Circle vadītājs Džeremijs Alleirs – kriptosfēra ieiet jaunā attīstības fāzē

Pieaugoša daudzu valstu valdību interese par digitālajām valūtām rada apstākļus kriptosfēras ieiešanai jaunā attīstības fāzē. Šādu viedokli nesen atklāja Circle dibinātājs Džeremijs Alleirs.

Džeremija Alleira uzstāšanās Davosā 2020: https://medium.com/circle-blog/davos-2020-crypto-stablecoins-move-into-acceptance-phase-ff244e41e489

Papildus digitālo valūtu regulatoriem, par kriptovalūtām interesējas daudzi tehnoloģiskie milži, piemēram, Facebook. Tas arī paātrina kriptogrāfijas attīstības procesu, uzskata Alleirs. Ja centrālās bankas sāks ražot savus tokenus, tad pasaulē tiks paplašināta attiecīgā infrastruktūra tokenu uzglabāšanai un kriptovalūtas maksājumu apstrādei.

Attīstītās valstis ir ieinteresētas izveidot jaunu finanšu sistēmu, kuras ietvaros kapitāli var pārvietoties maksimāli brīvi un droši. Šajā gadījumā kriptogrāfijas pieņemšana kļūs par visa procesa loģisko iznākumu, norāda Circle dibinātājs.

Līdzīgu viedokli nesen izteicis Berijs Silberts. Viņš uzsvēra, ka bitkoins un altkoni varēs izmantot infrastruktūru, ko izveidos centrālās bankas pēc savu steiblkoinu (CBDC) palaišanas.

Šeit podkāsts par steiblkoiniem ar Džeremiju Alleiru:

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!