Wed. Apr 10th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV banku gigants JPMorgan Chase veic pārrunas ar Ethereum jaunuzņēmumu ConsenSys par tā pirkšanu

Bankas gigants JPMorgan Chase veic sarunas par savu “Quorum” blokķēdi ar Ethereum-startapu ConsenSys. Par to ziņo Reuters ar atsauci uz saviem avotiem.
Pēc viņu datiem, par darījumu tiks paziņots sešu mēnešu laikā, bet finanšu nosacījumi pagaidām nav zināmi.

Komandā Quorum pašlaik strādā 25 darbinieki visā pasaulē, un nav skaidrs, vai viņi pievienosies ConsenSys pēc sapludināšanas.

JPMorgan izstrādāja savu “Quorum” blokķēdi 2016. gadā, balstoties uz Ethereum protokolu. Pašlaik to izmanto, lai pārvaldītu Interbank Information Network (IIN). Banka to palaida 2017. gadā.
IIN dalībnieku skaits pārsniedz 300 bankas, un nesen par savu nodomu pievienoties paziņoja 80 japāņu finanšu iestādes.

JPMorgan divu gadus ir apsvēris iespēju izdalīt Quorum projektu atsevišķā uzņēmumā. Variants ar ConsenSys tika atlasīts, jo gan banka, gan jaunuzņēmums darbojas ar Ethereum, kā arī piedalījies vairākās kopīgās iniciatīvās.

Darījums ar ConsenSys nekādā veidā neietekmēs IIN un citus bankas projektus, kas darbojas tā Quorum. Zīmolu Quorum banku gigants plāno saglabāt.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!