Mon. Feb 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu platformas Bakkt aplikācija plāno apvienot naudu, kriptovalūtas un dažādus lojalitātes programmu punktus

Vai nebūtu lieliski, ja jūs varētu atvērt mobilo maku un apskatīt visu savu lojalitātes programmu kopējo summu veikalos, aptiekās, viesnīcās un aviokompāniju jūdzēs, kuras būtu konvertētas “īstajā” naudā? Lojalitātes punkti, par kuriem jūs reti domājat, var tikt iztērēti tāpat kā parastā nauda.

Šis ir jaunās aplikācijas pamats, kuru Bakkt kriptovalūtas platforma, ko atbalsta uzņēmums Intercontinental Exchange (ICE), plāno izlaist jau šogad. 5.februārī kompānija paziņoja par ASV lielākā lojalitātes programmas provaidera iegādi — Bridge2 Solutions.

Džefs Sprečers, ICE dibinātājs un ģenerāldirektors – kompānijai, kurai izdevās kļūt par Ņujorkas fondu biržas īpašnieku apgalvo, ka viņam vienmēr bijis mērķis, lai pārveidotu sarežģītu maksājumu sistēmu, kas no pārdevējiem pieprasa sūtīt 2% līdz 3% no visiem pirkumiem bankām, kredītkaršu uzņēmumiem un citiem starpniekiem.

“Vecā maksājumu struktūra ir nobriedusi dezintermediācijai,” teica Sprečers, komentējot Fortune. “Internets ļauj izveidot tiešo maksājumu sistēmu, kurai nav vajadzīgi starpnieki.” Mēs esam pārliecināti, ka naudā izteikto atalgojumu saņemšana būtu pareizs solis šajā virzienā.

Daudziem uzņēmumiem šodien ir pasīvi savās bilancēs neizmantoto punktu veidā, kas tiek vērtēti miljardu dolāru vērtībā (pēc Fortune informācijas, tikai ASV vien tas ir aptuveni $160 miljardu vērts tirgus). Lielo kompāniju finanšu direktori, ar kuriem sarunājās Bakkt komanda, meklē platformu, kas ļaus palielināt šo atalgojumu dzēšanas tempus.

“Kompānijas vienmēr ir ieinteresētas izpirkt balles par pareizo cenu,” teica Bakkt ģenerāldirektors Maika Blandins.

Bridge2 pārvalda lielākās lojalitātes programmas, kuru kopējā vērtība tiek vērtēta $60 miljardu apmērā. Tomēr nav skaidrs, vai komersanti ir gatavi atteikties no sistēmas, kura bija gan dārga, bet strādāja gadu desmitiem.

Programma, kas izstrādā Bakkt, rāda bilanci diagrammas veidā, kas ir sadalīta četrās daļās: skaidrā naudā, kriptovalūta, atalgojums un punkti tādām spēļu sistēmām kā Xbox.

Cilvēki var ne tikai veikt pirkumus, izmantojot naudu vai bitkoīnu, bet arī viegli pārskaitīt naudu no vienas kategorijas uz citu. Bakkt nodarbosies ar lojalitātes punktu tirdzniecību skaidrā naudā, iekasējot no lietotājiem nelielu komisiju.

“Tam ir jēga, jo mēs esam akciju sabiedrība,” saka Sprečers. “Es izdarīju tonnu iepirkumu vietējā autodetaļu veikalā, uzkrāju kaudzi punktu, bet es to neizmantoju.”

Pēc viņa vārdiem, diena, kad kāds varēs apmaksāt vakariņas restorānā caur Bakkt pielikumu, izmantojot savus punktus no auto rezerves daļu veikala, var kļūt par revolūcijas sākumu maksājumos.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!