Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ethereum jaunuzņēmums ConsenSys samazinās personālu par 14%

Ethereum jaunuzņēmums ConsenSys paziņojis par restrukturizāciju ar mērķi efektīvāk sadalīt uzņēmuma resursus.

Plānots, ka ConsenSys biznesa modelis tiks sadalīts divās daļās: viena koncentrēsies uz programmatūras izstrādi, bet otra – uz ieguldījumiem startup uzņēmumos. Sakarā ar ConsenSys restrukturizāciju par 14% samazināsies personāla skaits.

“Pagājušajā gadā ConsenSys veica dziļu stratēģisko apskatu un formulēja divas atsevišķas stratēģijas ekosistēmas kā programmatūras izstrādātāja un atsevišķa ieguldījumu uzņēmuma attīstībai un atbalstam,” teikts ConsenSys paziņojumā.

ConsenSys ieguldījumu vienība “turpinās savu riska darbību, atbalstot savu pašreizējo uzņēmumu portfeli, kā arī investējot labākajās komandās, infrastruktūras projektos un lietojumprogrammās.”

Pēc The Block ziņām, paziņojums otrdien kļuva par ilgā procesa kulmināciju, kas sākās jau 2018. gada decembrī, kad tika paziņots par 13% darbinieku samazināšanu. Tolaik uzņēmums formulēja savu stratēģiju, ko sauca par ConsenSys 2.0.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!