Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Enterprise Ethereum Alliance radījusi “smilškasti” projektu testēšanai

Enterprise Ethereum Alliance, nekomerciālā alianse, kas kontrolē Ethereum blokķēžu attīstību un standartizāciju, piedāvā savu “smilškasti” projektu izstrādei un testēšanai, pamatojoties uz sadalītajiem reģistriem – TestNet. Vide ir izveidota partnerībā ar kompāniju Whiteblock, kas sniedz programmatūras izstrādes un testēšanas pakalpojumus uzņēmumiem.

Kā skaidro EEA, TestNet mērķis ir nodrošināt Ethereum platformā izveidoto sistēmu interoperativitāti. Turklāt darbs ar TestNet palīdzēs sagatavot EEA sertificēšanas programmu, kuru plānots veikt šogad.

Vairāk par šo projektu šeit: https://medium.com/@gte.io/enterprise-ethereum-alliance-collaborates-with-whiteblock-to-provide-a-testing-environment-b071f31941a8

TestNet atšķirībā no citām līdzīgām vidēm EEA nav vienota koordinācijas un vadības centra. Vide ļauj testēt datu apmaiņas mehānismus starp dažādu izstrādātāju sistēmām, ignorējot pakešu zudumu un dažādus aiztures un caurlaides ierobežojumus. TestNet atbalsta viedkartes, slodzes testēšanu, drošības testēšanu un nestabilitātes pārbaudi.

Šobrīd EEA sastāvā ir vairāk nekā 200 jaunuzņēmumi un lielāki uzņēmumi, tostarp Microsoft, FedEx, Citi Group un JPMorgan.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!