Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitcoin pamazām iegūst zeltam raksturīgas īpašības un kļūst par vērtības saglabāšanas līdzekli

To adrešu skaits, kurās ir vismaz 1 BTC, ir pieaudzis, par ko liecina analītiskā servisa Glassnode dati.
Līdz šim ir vairāk nekā 784 tūkstoši šādu adrešu, to pieaugums kopš 2019.gada sākuma bija 11%.

Šis ilgtspējīgais pieaugums ir mazumtirdzniecības pircēju uzkrājumu rezultāts,” pauda Digital Assets Data analītiķis Konors Abbendšains.

Tāpat eksperts atzīmēja, ka šāda dinamika var norādīt uz bitkoīna pieņemšanu kā vērtības saglabāšanas līdzekli.

Grafikā redzams, ka izaugsmes tendence turpinājās, neskatoties uz nozīmīgām digitālā zelta cenas svārstībām. CoinDesk analītiķis Omārs Godbouls uzsvēra, ka šāda investoru uzvedība ir raksturīga arī zelta tirgum. Šī aizsargaktīva pievilcība vienmēr ir augsta, neatkarīgi no īstermiņa cenu svārstībām.

Taču Bitcoin tirgū joprojām dominē lieli spēlētāji. 42% no kopējā bitkoīna piedāvājuma atrodas investoru rokās, kuriem ir 1000 līdz 1000 000 BTC. Salīdzinājumam, 2017. gada beigās šis rādītājs bija 37,9%.
Atzīmējam, ka unikālo adrešu skaita pieaugums nav obligāts jaunu investoru pieplūduma rādītājs. Viens tirgus dalībnieks var uzglabāt 1000 BTC, piemēram, pa 1000 adresēm.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!