Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

BTCPay Server sācis atbalstīt uz Liquid bāzes izlaistos digitālos aktīvus

Pakalpojumā Liquid izlaistos digitālos aktīvus tagad atbalsta BTCPay Server.

Piemēram, teikts kompānijas Liquid izstrādātāja blogā Blockstream, BTCPay Server lietotājiem ir pieejams ne tikai saidčeina Liquid galvenais aktīvs Liquid-BTC (L-BTC), bet arī citi tajā laistie aktīvi, piemēram, Liquid-Tether (L-USDT).

“Liquid integrācija BTCPay Server nozīmē, ka lietotājiem ir iespēja izlietot tokenizēto fiatu kā USDt, nevis vērtīgo L-BTC,” norāda Blockstream.

Izmantojot BTCPay Server, tiešsaistes veikalu īpašnieki un citi servisi, kuri vēlas pieņemt Bitcoin, var realizēt šādu opciju patstāvīgi un bez centralizēto starpnieku servisu līdzdalības. Tādējādi viņi ne tikai pilnībā kontrolē līdzekļu kustību, bet arī ietaupa uz komisiju rēķina, ko parasti iekasē tādi starpnieki.

Liquid izmantotā konfidenciālo transakciju tehnoloģija sniedz arī papildu priekšrocības, ļaujot veikt transakciju Liquid saidčeinā vienā vai divās minūtēs, negaidot pamata bitkoina tīklā par standartu pieņemtos sešus apstiprinājumus.

Atgādinām, ka 2019. gada septembrī Džeka Dorsija kompānija Square piešķīra BTCPay Server grantu $100 000 apmērā. Viens no līdzekļu saņemšanas nosacījumiem ir BTCPay Server atteikums no iespējamā altkonu atbalsta un trešo pušu risinājumu izmantošanas.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!