Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amerikāņu kriptovalūtu birža Kraken iegādājas Austrālijas lielāko kriptovalūtu biržu Bit Trade

Amerikāņu kriptovalūtu birža Kraken paziņojusi par 2013. gadā dibinātās Austrālijas kriptotirdzniecības platformas Bit Trade iegādi.
Pateicoties Kraken pirkumam, kompānija plāno stiprināt klātbūtni Āzijas-Klusā okeāna reģionā un kļūt par lielāko kriptovalūtas servisu Austrālijā.
Tāpat kriptovalūtas biržas Kraken vadība uzskata, ka iegāde palielinās tās pozīcijas ārpusbiržas tirdzniecības jomā kriptovalūtu tirgū. Pagājušajā mēnesī birža iegādājās OTC-platformu no jaunuzņēmuma Circle.

Kraken plāno piedāvāt institucionālajiem un mazumtirdzniecības klientiem vienoto saskarni, kas apvienos vairākas tirdzniecības platformas.
Biržas pārstāvis precizēja, ka īstermiņa perspektīvā Bit Trade turpinās darbu ar savu zīmolu.

“Iepirkuma ietvaros mēs labprāt sveicam visu komandu “Bit Trade”, ko vada Džonatans Millers, kurš kļūs par Kraken direktoru Austrālijā,” teikts Amerikas biržas iesniegumā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!