Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Arcane Research pētījums – Bitcoin tirdzniecības apjomi pieauguši vairāk kā divas reizes

Pagājušās nedēļas laikā bitkoina pārdošanas apjomi pieauga par 126%. Par to liecina pētījumu firmas Arcane Research pēdējais pārskats.
Pēc analītiķu novērojumiem, Ziemassvētku un jaunā gada svētku dienās tirdzniecības aktivitāte bija “satraucoši zemos līmeņos”.

“Gandrīz $1.5 miljardi tirdzniecības apjoms 8. janvārī liecina par strauju tirgus atjaunošanos no $192 miljoniem, kas fiksēti 1. janvārī,” teikts pārskatā.

Pētnieki atzīmē diezgan ciešo bitkoina un zelta korelāciju uz saistībā ar neseniem notikumiem Tuvajos Austrumos:

Straujš un gandrīz sinhrons pirmās kriptovalūtas un zelta kotācijas pieaugums sākās 3. janvārī pēc ASV uzbrukuma Irākā un Irānas KUDs virspavēlnieka Kasema Sulemāna nogalināšanas.
Abu aktīvu cenas sasniegušas maksimālās atzīmes pēc tam, kad 8. janvārī Irāna palaida vairākas raķetes pa ASV militāro bāzi Irākā. Pēc Donalda Trampa runas un ģeopolitiskā spriedzes vājināšanās bitkoins un zelts tikpat sinhroni devās lejup.
Abu aktīvu dinamika atkal aktualizē diskusijas jautājumā par Bitcoin kā aizsarglīdzekli pret globālām krīzēm, pārliecināti Arcane Research.
Kopumā bitkoina korelācijas pakāpe ar zeltu ir sasniegusi 2016. gada līmeņus. Tomēr BTC joprojām ir ciešāka saikne ar citiem kriptoaktīviem, ieskaitot Ethereum:

Uz tirgus aktivitātes atdzīvināšanas fona par 3% palielinājās bitkoina volatilitātes rādītājs, pārtraukdams no augusta turpinājās lejupejoša tendence:

Atbildot uz cenu cenu pieaugumu un tirdzniecības apjomu pieaugumu, būtiski pieauga atklātā interese par Bitcoin fjūčeriem kriptovalūtu platformā Bakkt.

Steidzamie kontrakti Čikāgas biržā CME tiek tirgoti ar zināmu piemaksu attiecībā uz spota cenu.

Neregulējamās derivatīvu biržās kā BitMEX un Deribit ir novērota līdzīga tendence, kaut arī ne tik spilgta.
Tirdzniecība vairumtirdzniecībā norāda uz 25% iespējamību, ka BTC cena celsies virs $10 000 līdz šā gada jūnija beigām.

Varbūtība, ka bitkoina cena būs lielāka par 8000 dolāriem 2020.gada janvāra beigās sastāda 39%.
Turklāt analītiķi konstatē bitkoina aktivitātes pieaugumu. Tā, pēdējo nedēļu transakciju apjoms ir palielinājies par gandrīz 5%, bet kopējā nododamās vērtības summa ir palielinājusies vairāk nekā par 25%. Maineru komisijas palielinājās par 43%, bet aktīvo adrešu skaits – vairāk nekā par 7%.

Pilns pētījums pieejams šeit: https://static1.squarespace.com/static/5df0fdb6a73a4b1d59c74702/t/5e1860603ff49c5358cccd9a/1578655848218/Weekly%20update%20-%20Arcane%20Research%20(Week%202).pdf

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!