Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Riska investīcijas blokķēdes industrijā 2019.gadā sasniegušas $2 miljardus

Neskatoties uz to, ka 2019. gads bija bitkoina un blokķēdes industrijai bija smags, investori saglabā ticību šai investīciju telpai, ko apliecina skaitļi: riska investīciju apmērs sektorā šogad pārsniedza $2 miljardus.
Saskaņā ar Crunchbase datiem, tas ir mazāk nekā gadu iepriekš, kad kopumā tika noslēgti 1148 darījumi par kopējo summu $4,65 miljardi, bet vairāk nekā 2017. gadā, kad blokķēžu industrijas riska finansējuma apjoms bija $1,41 miljards.

Starp lielākajiem darījumiem aizvadītajā gadā var izdalīt:

Kompānija Robinhood – $323 miljoni

2019.gada jūlijā mobilo aplikāciju operators akciju un kriptovalūtu tirdzniecībai – kompānija Robinhood Markets Inc ir paziņojusi, ka ir slēgts E finansējums raunds, kura rezultātā kompānija piesaistīja iespaidīgu summu – 323 miljonus dolāru. Uzņēmuma kapitalizācija pēc tam pieauga līdz 7, 6 miljardiem. janvārī uzņēmums saņēma BitLicense – licenci darbam ar virtuālajām valūtām no Ņujorkas finanšu pakalpojumu pārvaldes (NYDFS).

Kriptovalūtu birža Bithumb – $200 miljoni

Aprīlī lielākās Dienvidkorejas kriptobiržas Bithumb Blockchain Exchange Alliance (BXA) saņēma finansējumu 200 miljonu apmērā no Japānas blokķēdes ST fonda A sērijas ietvaros.
Interesanti, ka 2018. gadā Bithumb paziņoja par 180 miljoniem zaudējumu, kuru cēloņu vidū bija biržas uzlaušana ar $31 miljonu zaudējumu 2018.gada jūnijā.

Kompānija Ripple – $200 miljoni

20.decembrī “Ripple” paziņoja par “C” finansēšanas raunda slēgšanu, kura rezultātā ir piesaistījusi rekorda apjomu – $200 miljonus. Kalifornijas firmas kapitalizācija pēc tam ir pieaugusi līdz $10 miljardiem. Ripple iegūtie līdzekļi tiks izmantoti banku un naudas pārvedumu operatoru piesaistei kriptovalūtas XRP lietošanai starptautiskajās transakcijās.

Kriptovalūtu birža Kraken – $100 miljoni

Februārī populārā amerikāņu birža Kraken ir noslēgusi E finansējuma raundu, saņemot $100 miljonus. Uzņēmuma kapitalizācija ir pieaugusi līdz $3, 9 miljardiem, bet tajā pašā laikā Sanfrancisko birža iegādājusies britu regulējamo kriptoderivātu platformu Crypto Facilities, bet vēl pēc dažiem mēnešiem piesaistījusi $13,5 miljonus, pārdodot privātās akcijas caur ieguldījumu platformu BnkToTheFuture.

Tāpat tiek atzīmēti tādi ieguldījumu darījumi kā Chainalysis ($30 miljoni), Elliptic ($23 miljoni) un BlockFi – $18, 3 miljoni.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!