Wed. Apr 10th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

CEO Galaxy Digital Maiks Novogracs savā Twitter kontā paziņojis, ka uzvarējis strīdā ar Bitcoin kritiķi ekonomistu Nurielu Rubīni

CEO Galaxy Digital Maiks Novogracs savā Twitter kontā paziņojis, ka uzvarējis strīdā ar Bitcoin kritiķi Nurielu Rubīni, jo 2019.gada 25. decembrī bitkoīna vērtība bija augstāka par $6000 – pat “par ne mazāk kā 1000 dolāriem”.

Novogracs un Rubīni saderēja vēl šogad maijā, konferencē SALT 2019, kad bitkoins tika tirgots ap $6000. Tad Maiks Novogracs Rubinī piedāvāja:

“Ja Ziemassvētkos bitkoins būs vairāk vērts nekā 6000 dolāru, tad jums būs jāvalkā T krekls ar uzrakstu “I love bitcoin” [“Es mīlu Bitcoin”]. Ja tā nebūs, es uzvilkšu T kreklu ar uzrakstu “Nouriel was right” [“Nurielam bija taisnība”]. Tā kā ekonomists Nuriels Rubini cenšas izvairīties no publiskām derībām, tad diez vai viņš valkās tādu T kreklu pēc tam, kad Maiks Novogracs ir uzvarējis.

Nuriels Rubini, ir pazīstams ar to, ka precīzi prognozēja 2008. gada finanšu krīzi, un iepriekš nodēvējis Bitcoin par “visu krāpnieku māti” un “lielāko burbuli pasaules vēsturē”.

Rubīni ir piešķirta iesauka Dr. Doom, sasaistot viņa drūmās ekonomiskās prognozes ar pasaules galu. 2019.gada novembra beigās Dr. Doom arī mēģināja uzbrukt kriptovalūtai Ethereum, apgalvojot, ka šis aktīvs var zaudēt visu vērtību un nonākt “līdz $0”.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!