Wed. Apr 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Eiropas Centrālā banka (ECB) prezentējusi daļēji anonīmu kriptovalūtu

Kriptovalūta bāzējās uz platformas Corda un risinājums it kā risina mazu maksājumu problēmu, kas nebūs pakļauti naudas atmazgāšanas likumdošanai un cīņai ar terorismu (AML/CFT). Teorētiski tehnoloģija izmantos “anonimitātes vaučerus”, kas tiks piešķirti maziem maksājumiem, bet uz lieliem pārskaitījumiem anonimitātes funkcija neattieksies.

Vairāk informācijas šeit: https://www.ecb.europa.eu/paym/intro/publications/pdf/ecb.mipinfocus191217.en.pdf?3824c3f26ad2f928ceea370393cce785

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!